Відома мережа АЗС показала, скільки податків закладено в кожному літрі бензину

0
1300

Мережа заправок ОККО почала вказувати у фіскальному чеку, скільки податків закладено у кожному літрі пального.

Починаючи з травня, кожен клієнт мережі заправок ОККО може дізнатися, яку суму податків він платить, купуючи пальна. Тепер вона відображається окремим рядком у фіскальному чеку, який отримує клієнт при розрахунку на касі, повідомляє прес-служба мережі.

Відзначається, що сума податків складається з ПДВ та акцизного збору (фіксована сума з кожного літра в євро) і вказується при купівлі будь-якого виду палива. Немає різниці, оплачено паливо готівкою, банківською карткою або балами Fishka – податки в повній мірі сплачуються з кожного літра.

«Мережа ОККО працює прозоро, сумлінно платить всі податки до державного та місцевих бюджетів. Ми хочемо, щоб українські водії розуміли: заправляючись на чесних заправках, вони долучаються до розвитку країни. Адже за рахунок цих коштів фінансується ремонт доріг, будівництво шкіл, розвивається медицина, армія і багато іншого. І це дуже серйозні суми. Тільки задумайтеся, в ціні одного літра бензину близько 35% – це податки», – каже маркетинг-директор ОККО Василь Дмитрів.

Також цього місяця Інститут споживчих експертиз взяв проби бензину А-95 в 12 мережевих АЗС. Основну увагу експерти приділили великим всеукраїнським мережам, але також проби відібрали й в середніх і регіональних мережах, які позиціонують себе на ринку як дискаунтери. Відбори відбувалися по території всієї країни.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.