В Україні можуть істотно знизиться ціни на нові автомобілі

0
67

У квітні поточного року в Україні було реалізовано рекордну, за останні 8 років, кількість нових автомобілів. Найпопулярнішими стали моделі, на які були запропоновані знижки.

Найпопулярнішим легковим автомобілем став кросовер KIA Sportage, який пропонували зі знижкою в 600 євро. Успішним став і кросовер Volkswagen Touareg.

Голова Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко прогнозує, що незабаром ціни на нові автомобілі в Україні істотно знизяться. На його думку, на це є дві причини: зміцнення гривні і високий рівень конкуренції між виробниками.

Експерт зазначає, що зацікавлені в українському ринку автомобільні компанії продовжать знижувати ціну на свої моделі. Він посилається на ситуацію, яка сьогодні спостерігається на ринку в США, де ведуть активну конкуренцію два великих виробника – Toyota і General Motors. Однак в Україні, істотно знизити ціни виробники не можуть, оскільки в США вони мають альтернативне джерело заробітку у вигляді продажу запчастин.

Олег Назаренко розповідає, що в США виробники машин можуть знижувати ціну на моделі майже до собівартості, а потім компенсують витрати на заробіток від продажу запчастин. У США, на відміну від України, поставити на машину китайський аналог запчастини, не можна. Це може спричинити проблеми зі страховою. А в нашій країні, близько 95% ринку запчастин, це «фуфло з Китаю».

Експерт додав, що в Україні ціни на нові машини на порядок нижче, ніж в Європі. Це обумовлено низькою платоспроможністю громадян.

Глава ВААІД підкреслив, що на ціну авто впливають і такі фактори як сезон і курс долара.

Зараз читають  В Україні хочуть повернути обов’язковий техогляд усіх автомобілів: коли це може статися

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.