Названо спосіб як підзарядки електромобіль на ходу

Представлений концепт нової системи, який дозволяє заряджати електрокари безпосередньо в процесі руху.

0
27

На реалізацію нового концепту необхідно буде виділити трильйони доларів лише в США. Фахівці з Корнельського університету заявили, що один з бар’єрів для поширення електрокарів стала проблема зарядки пристроїв. Згідно з представленими даними, п’ята частина всіх покупців через якийсь час повертається до звичайних машин через проблеми з зарядкою.

«На автомагістралях будуть зроблені смуги для зарядки. Це будуть смуги, підвищеної завантаженості, – повідомив фахівець. – Якщо у вас закінчується заряд батареї, ви просто переїжджаєте на смугу для зарядки. Система буде визначати, який автомобіль виїхав на дану смугу, і пізніше надішле вам рахунок ».

Дана технологія передбачає інтеграцію безпосередньо в дорожнє полотно певних металевих пластин, що підключаються до лінії електропередач і високочастотного инвертору. При проїзді по такій дорозі електрокара він заряджає батарею за рахунок індукційного струму.

Зараз читають  Названо топ-10 найменших електрокарів, які зараз можна придбати новими (фото)

У разі широкого впровадження, даний концепт потребують немалих інвестицій в будівництво самих доріг. Імовірно це мільярди, якщо не трильйони доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.