Tesla звинуватили в маніпулюванні даними

0
150

Американські блогери звинуватили Tesla в маніпулюванні даними щодо швидкості своїх автомобілів. Виявляється, компанія використовує різні методи для вимірювання прискорення від 0 до 60 миль в годину (96 км / г) – в базових моделях враховується час старту з місця, а в топових версіях задається інакше.

Невідповідність в методології, яке вводило клієнтів в оману, виявив один з редакторів YouTube-каналу Engineering Explained. Блогер відкрив офіційний сайт Tesla і привів в приклад оновленої Model S. Час розгону від 0 до 60 миль в годину в базовій версії зазначено без зірочки, а в топових версіях – Plaid і Plaid +., Цей же показник відзначений зірочкою.

Нижче дрібним шрифтом зазначено, що час розгону найбільш високопродуктивної моделі S розраховується не з місця, а з моменту, коли автомобіль пройшов один фут (30,5 см). Той же метод використовується в дрег-рейсингу.

Згідно Engineering Explained, оновлена ​​Tesla Model S прискорюється за 1,99 секунди не з 0 до 60 миль в годину. Розгін з місця до 60 миль займе більше 2 секунд, і, відповідно, заявлена ​​цифра 1,99 секунди є не чим іншим, як маркетинговим ходом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.