Токійський міжнародний автосалон 2021 скасовано

0
27

Незважаючи на всі труднощі, обложений токійський автосалон пережив Велику рецесію, землетрус / цунамі 2011 року в Японії і конкуренцію більших автошоу в сусідньому Китаї.

Але він не зміг протистояти пандемії COVID-19. Однак організатори колишньої автомобільної виставки в Азії змушені були скасувати захід 2021 року і заявили, що в майбутньому виставка буде перейменована в Tokyo Mobility Show.

Коли може бути проведено наступне шоу під гаслом мобільності, питання відкрите. Організатор виставки, Японська асоціація автовиробників, розглядає 2022 або 2023 рік.

Про це рішення оголосив у понеділок Акіо Тойода, президент Toyota, який також є головою JAMA. В останні роки Тойода був одним з головних захисників токійського автосалону, прагнучи заново переосмислити цей захід, залучити більше відвідувачів і відновити його колишню славу.

Але пандемія створила дуже багато перешкод для виставки, яка в останній раз проводилася в 2019 році.

В останні роки автовиставка переживає не найкращі свої часи. Єдиними великими світовими брендами, які брали участь в 2019 році, були Mercedes-Benz, Smart, Renault і Alpine, останні два, мабуть, із солідарності з японськими партнерами французьких брендів, Nissan і Mitsubishi. Відсутність екзотичних іноземних брендів ще більше знизило привабливість виставки.

Але JAMA і Toyoda згуртувалися, щоб повернути заходу колишню славу. Ідея полягала в тому, щоб створити виставку, більше схожу на тематичний парк, ніж на традиційну автомобільну виставку.

Зараз читають  В Україні суттєво подорожчають авто: причина

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.