Нафтобази країни практично максимально заповнені всіма видами палива, тому істотних коливань цін поки не буде. Інформує портал UaMotors .
Про це повідомив міністр розвитку економіки Ігор Петрашко. Крім того, за його словами, оптова ціна на дизель з початку і до кінця березня не тільки не зросла, а навіть дещо знизилася.
“Ми домоглися того, що зараз наповненість нафтобаз усіма видами палива практично на максимумі. Аграрії спокійно проводять посівну кампанію. Мінекономіки не чекає ніяких істотних коливань, крім сезонних”, – зазначив міністр.
Слід зазначити, що Мінекономрозвитку разом з Нафтогазовій асоціацією України, яка представляє інтереси найбільших гравців ринку, підписали спеціальний меморандум. Він повинен об’єднати зусилля відомств, щоб створити цінову стабільність на ринку нафтопродуктів.
Крім того, в кінці березня цього року Антимонопольний комітет прийшов до висновку, що ціни на паливо в мережах АЗС завищені.
Тому таким мережам, як WOG, OKKO, Ukrnafta, AMIK, Shell, Socar, UPG, БРСМ, Avantage-7 і Glusco рекомендували встановити ціни на газ, бензин і дизельне паливо на рівні, який би відповідав об’єктивної ситуації на ринку.
Навіть уважні та дисципліновані водії можуть отримати штраф під час першої зупинки поліцією, і часто…
Експерти визначили найкращі нові автомобілі 2025 року, серед яких опинилися як компактні кросовери, так і…
Позашляховик Ford Bronco, який повернувся на ринок у 2021 році, часто ставав об'єктом різних модифікацій,…
У Skoda Auto впевнені, що механічні коробки, "роботи" з подвійним зчепленням і класичні автомати ще…
Сучасні автомобілі вже давно перестали бути просто транспортом - це складні технічні пристрої. З кожним…
Renault натякнула на можливе повернення "заряджених" моделей Renault Sport, незважаючи на офіційну відмову від лінійки…
Leave a Comment