Компанія Volkswagen планує стати світовим лідером на ринку електромобілів до 2025 року

0
80

Volkswagen Group представило глобальну програму розвитку компанії на найближче десятиліття. Вона має на увазі масштабні інвестиції у виробництво батарей і постійне нарощування частки електричних авто серед продажів концерну. А головною метою нової програми є лідерство Volkswagen на ринку електромобілів вже до 2025 року.

Volkswagen поступово повністю перейде на модульний випуск електричних авто на базі платформи MEB . Вже до 2022-му концерн випустить 22 моделі авто на базі даної платформи. При цьому в наступному ж році концерн запустити преміумного платформу PPE для випуску більш «спритних» електричних авто з меншим часом підзарядки, а також платформу наступного покоління SSP , на базі якої в майбутньому будуть випускатися машини всіх брендів, що входять до складу Volkswagen .

У минулому році компанія Volkswagen потроїла продажу електричних авто в порівнянні з 2019-му. Уже в 2021-м VW  має намір довести продажі електромобілів до 1 млн, до 2025-го – стати світовим лідером з випуску електрокарів, а до 2030-го – довести частку електричних авто від загальних продажів компанії в Європі до 60 відсотків.

Читайте також  Кросовер Volkswagen ID.4 вийшов на європейський ринок

Для досягнення цих цілей, Volkswagen інвестує у виробництво електричного та гібридного транспорту 46 млрд євро в найближчі 5 років. Також, щоб забезпечити стрімке зростання випуску електричних авто, VW вкладеться у виробництво уніфікованих батарей для свого електричного транспорту. Спільно з партнерами компанія Volkswagen побудує 6 фабрик з випуску батарей із загальною виробничою потужністю 240 ГВт на годину.

До того ж, VW  розширить спільно з партнерами мережу станцій швидкої підзарядки електричних авто в Європі до 18 тис. до 2025-го. Це в 5 разів більше, ніж на даний момент. У Китаї компанія буде оператором 17 тис. станцій до 2025-го, а в США – близько 3,5 тис. до кінця 2021-го.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.