В Україні прогнозують зростання цін на вживані автомобілі

0
102

У 2020 році в Україні помітно піднялися ціни на старі машини, що ввозяться з США. Очікується, що вони будуть продовжувати рости. Підвищення цін пов’язане з декількома подіями, які відбуваються на внутрішньому ринку Америки.

Ще влітку минулого року був проведений аналіз цін в США на «битки»: так, середня ціна Ford Fusion з 2,0-літровим двигуном піднялася з 900 до 4 000 доларів. Такий стрибок пояснили зменшенням пропозицій на аукціонах при тому ж попиті. Також взяв участь карантин, через якого люди менше їздили на машинах, отже, зменшилася кількість ДТП. Також стала складніше доставка автомобілів на аукціони.

Але є й інші причини подорожчання машин.

На це вплинуло і збільшення цін на цілі старі автомобілі в Америці. За рік середня вартість вживаного авто виросла на 14% і склала 23 000 доларів. Це також стало наслідком занадто малої кількості авто на продаж при великому попиті під час карантину.

При цьому підвищення цін відбулося в поганий для потенційних покупців час: багато в той період зазнавали фінансових труднощів, а хтось шукав машину щоб уникнути поїздок в громадському транспорті. Також через зростання цін деякі американці замість покупки автомобіля в салоні вирішили придбати машину на вторинному ринку. У 2020 році вартість нового автомобіля сягнула 40 578 доларів, що на 6% більше цін в 2019 році. Погіршив стан речей і дефіцит нових машин, коли навесні багатьом виробникам довелося закрити свої заводи.

Зараз читають  На продаж виставили унікальний Aston Martin

Також пандемія похитнула сегмент лізингових авто, які щороку надходять на вторинний ринок в кількості більше 3 млн машин. Так як американці перестали брати машини в тимчасове користування, у дилерів з продажу вживаних авто буде нестача продукції для подальшого продажу ще якийсь час.

В результаті підвищення цін розділило потенційних покупців на три категорії: людей в достатку, які можуть дозволити собі нову машину; споживачів із середнім заробітком, які можуть купити тільки вживане авто; і людей з низьким доходом, які змушені купувати старі машини. Варто зазначити, що в США збільшився попит на авто з пробігом більше 100 000 миль (160 000 км).

З усього цього можна зробити висновок, що скоро американські автомобілі буде просто невигідно ввозити в Україну. Це стосується тільки хороших машин – а мотлох як імпортували, так і будуть імпортувати далі, тобто його кількість в країні буде тільки рости.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.