Законопроект про розмитнення авто з єврономерами в Україні: що про це думає Зеленський

0
295

Глава держави Володимир Зеленський підтримав прийняття змін у Податковому і Митному кодексах України. Про це повідомляє Офіс Президента.

Так, вчора, 18 лютого, Верховна Рада України прийняла зміни в Податковому і Митному кодексах, які передбачають пільгове митне оформлення автомобілів з європейською реєстрацією. Нововведення будуть поширюватися тільки на ті автомобілі на іноземних номерах, які були ввезені в Україну до кінця 2020 року.

Зеленський зазначив, що даний законопроєкт є розумним компромісом, адже він захистить власників недорогих машин, які вже були ввезені, а також якоюсь мірою захистить екологію від шкідливих викидів. Однак головним плюсом є державна реєстрація цих машин, яку тепер можна буде провести. Згідно з новими правилами, розмитнити можна буде тільки один автомобіль однієї категорії та на одну людину.

Читайте також  Toyota представить до кінця цього року два нових електрокара

Є три умови, яким машина повинна також відповідати:

– Автомобіль не може бути ввезений з території ОРДЛО або ж з території країни-агресора і країни-окупанта. В іншому випадку нові правила не будуть діяти на цю машину;

– Важливо, щоб транспортний засіб відповідав стандартам мінімум “Євро2”;

– Авто має бути вироблено не на території країни-агресора і країни-окупанта. На сайті Верховної Ради повідомляється, на пільгове митне оформлення дається 180 діб з того дня, коли закон набрав чинності.

ДЖЕРЕЛОcomments.ua
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.