Компанія Tesla знову масово відкликає свої електромобілі

0
81

На цей раз американські електрокари відкликають в Німеччині. Причому цього разу помилка виявлена ​​у флеш-пам’яті блоку управління.

Нам стало відомо під відкликання потрапили відразу «тисячі» електрокарів Model S і Model X, вироблених до березня 2018 року. Точна кількість, правда, в Федеральному автотранспортному відомстві не уточнили. В офіційному повідомленні компанії йдеться, що причиною відкликання послужив дефектний модуль пам’яті блоку управління, який з часом виходить з ладу. При цьому може відключитися центральний екран, що призведе до блокування більшості функцій електрокара.

«Tesla повідомила нас про те, що готова усунути проблему, відкликавши машини на добровільній основі», – йдеться в офіційному повідомленні німецького відомства.

Нагадаємо, що електрокари Tesla приймати участь в великих відгуках неодноразово. Так, компанія вже відкликала близько 15 тисяч моделей Tesla Model X в Сполучених Штатах і Канаді через проблеми з гідропідсилювачем керма, 9 136 автомобілів Tesla Model X, вироблених в 2016 році, через можливе руйнування клейового з’єднання в слідстві відсутності покриття грунтовки на обшивці даху.

Читайте також  Названо автомобілі, які найчастіше намагаються викрасти в Україні
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.