Нове покоління кросовера Lexus NX показали на перших рендерах

0
634

Нагадаємо, що концепт-кар першого покоління кросовера з’явився в 2014 році, а продажі серійної версії почалися роком пізніше. Тому поступово наближається момент, коли повинна вийти нова версія автомобіля.

Дизайнери порталу motor.es з Іспанії зобразили, як може виглядати преміальний кросовер Lexus NX після оновлення. Нагадаємо, що популярність цього автомобіля на європейському континенті знижується вже другий рік поспіль. За підсумками 2020 року крос купили всього 13 284 рази, що на 24,3% менше, ніж роком раніше. Багато в чому це пояснюється пандемією коронавируса, проте шанувальники марки вже чекають машину другого покоління.

Рендерні зображення були виконані на основі шпигунських знімків. Основні зміни відбудуться в лицьовій частині автомобіля – нові грати радіатора отримає незвичайний візерунок, також оновляться фари головного світла. У задній частині повинні відбутися зовсім невеликі зміни, а бічну частину вирішили не міняти.

Читайте також  В Україні великі АЗС різко підвищили ціни на автогаз

Куди більш серйозні зміни повинні відбутися в салоні. Це не дивно, так як за цей період технології зробили великий крок вперед. Новий Lexus NX отримає віртуальну «приборку», більш сучасну мультимедіа, а також кнопки, що відповідають за активацію систем допомоги водієві.

В якості платформи буде використовуватися TGNA-K від Toyota RAV4, що дозволяє розраховувати на появу відразу двох гібридних силових установок в моторній гамі.
Очікується, що презентують новинку ближче до кінця 2021 року.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.