Renault припиняє виробництво компактної моделі

Renault прийняло рішення припинити виробництво міського автомобільчика Twingo. Нинішнє покоління буде останнім для моделі. Приймачем Renault Twingo стане електричний Renault 5.

0
568

Renault вирішив відродити модель, яка мала лаконічну назву Renault 5. Компактний автомобіль, який також був відомий в США як «Le Car» до того, як було знято з виробництва в 1996 році, повернувся в якості електромобіля.

Але повернення Renault 5 принесло сумні новини. Незважаючи на те, що в 2020 році було продано близько 43 000 одиниць Renault Twingo, французький бренд підтверджує, що після нинішнього покоління модель буде виключена з модельного ряду автовиробника. Про це заявив глава компанії Лука де Мео. У заяві пана де Мео йдеться, що Renault відмовляється від A-сегмента (Renault Twingo).

Він вважає, що малолітражки з двигунами внутрішнього згоряння зникнуть через суворі європейські стандарти. Обмеження на кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище ускладнюють отримання рентабельності від невеликих автомобілів, особливо з урахуванням додаткових податків, що стягуються з неелектричних транспортних засобів.

Зараз читають  Ціни будуть іншими: У Кабміні назвали терміни, коли зникне дефіцит бензину

Більш того, після того як німецький концерн Daimler припинить партнерство з французькою маркою по виробництву Twingo і Smart Forfour в Словенії, розробка і виробництво компактного Renault наступного покоління будуть дорогими.

З урахуванням сказаного, майбутнє Twingo визначено для цього десятиліття. Без Twingo компанія могла б зосередитися на Renault 5, який за своїми розмірами, більш-менш відноситься до того ж сегменту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.