Renault припиняє виробництво компактної моделі

Renault прийняло рішення припинити виробництво міського автомобільчика Twingo. Нинішнє покоління буде останнім для моделі. Приймачем Renault Twingo стане електричний Renault 5.

0
544

Renault вирішив відродити модель, яка мала лаконічну назву Renault 5. Компактний автомобіль, який також був відомий в США як «Le Car» до того, як було знято з виробництва в 1996 році, повернувся в якості електромобіля.

Але повернення Renault 5 принесло сумні новини. Незважаючи на те, що в 2020 році було продано близько 43 000 одиниць Renault Twingo, французький бренд підтверджує, що після нинішнього покоління модель буде виключена з модельного ряду автовиробника. Про це заявив глава компанії Лука де Мео. У заяві пана де Мео йдеться, що Renault відмовляється від A-сегмента (Renault Twingo).

Він вважає, що малолітражки з двигунами внутрішнього згоряння зникнуть через суворі європейські стандарти. Обмеження на кількість шкідливих викидів в навколишнє середовище ускладнюють отримання рентабельності від невеликих автомобілів, особливо з урахуванням додаткових податків, що стягуються з неелектричних транспортних засобів.

Читайте також  Електрокари можуть подешевшати до 85 тис. грн вже влітку 2020-го

Більш того, після того як німецький концерн Daimler припинить партнерство з французькою маркою по виробництву Twingo і Smart Forfour в Словенії, розробка і виробництво компактного Renault наступного покоління будуть дорогими.

З урахуванням сказаного, майбутнє Twingo визначено для цього десятиліття. Без Twingo компанія могла б зосередитися на Renault 5, який за своїми розмірами, більш-менш відноситься до того ж сегменту.