В Україні планують зробити обов’язковим техогляд транспорту: названо дату

0
201

Технічний огляд транспорту в Україні повинен бути обов’язковим. За словами міністра інфраструктури Владислава Криклія, таке рішення може вступити у дію вже з 2022 року.

Деталі: Міністр наголосив, вводити обов’язковий техогляд будуть поступово. Розпочнуть з переобладнаних автівок, які ввозяться вперше. Наразі такий транспорт проходить сертифікацію.

Коментар: “Дотримання транспортних технічних вимог і контролю важливі. Але це має бути м’яко, щоб не викликати негативну реакцію і опору населення. Тому що багато згадують Державтоінспекцію, коли там були суцільні черги і за якусь гривню все це продавалося“, – заявив Криклій.

Читайте також  Названі претенденти на титул «Автомобіль року в Україні 2021»

Проходження техогляду автомобілів – вимога ЄС

Проходження техогляду – вимога ЄС. Саме такий пункт є в документах щодо євроінтеграції і входить до зобов’язань у виконанні Угоди про асоціацію з Євросоюзом.

Коментар: “Це насамперед стосується екологічних норм. Наприклад, у непромислових містах основним фактором забруднення є саме транспорт. Транспорт це ще й питання безпеки перевезення пасажирів і вантажів“, – розповів Криклій.