В Україні змінилися правила отримання автомобільних номерів

0
2131

В Україні почали діяти нові правила отримання реєстраційних номерів на транспортні засоби. Крім того, огляд автомобілів при реєстрації, перереєстрації та знятті з обліку став простіше.

Отримати реєстраційні номери можна онлайн, залишивши заявку в електронному кабінеті водія або Єдиному державному порталі адміністративних послуг. За повідомленням служби по зв’язках з громадськістю Міністерства внутрішніх справ, такі нововведення запровадив сьогодні, 16 грудня, уряд України.

Також в повідомленні говориться про те, що новий порядок запобіжить відчуження транспортних засобів у їх господарів, оскільки інформацію можна знайти в Державному реєстрі боржників.

Раніше “Коментарі” писали про те, що парламент підтримав закон про запровадження адміністративного покарання за розсилку спаму. Тепер ті, хто займаються розсилкою непотрібних адресату електронних послань, рекламних листів і т. П., Доведеться мати у своєму бюджеті на оплату штрафів в розмірі від 1,7 тисячі до 3,4 тисячі гривень. Під дію закону потрапляють ті, хто здійснює масову розсилку реклами фізичним і юридичним особам, які не висловлювали бажання в її отриманні. Також будуть каратися особи, які не дають можливості відмовитися від розсилки спаму. У разі виникнення такої ситуації передбачено штраф від 3,4 до 8,5 тисяч гривень.

Читайте також  Стало известно, сколько электромобилей купили европейцы за прошлый год

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.