В Україні надлишок автогазу

0
335

Ситуація на ринку пального в Україні кілька тижнів залишається незмінною – бензин і дизельне пальне продовжують втрачати в ціні.

Як заявив заступник директора Науково-технічного центру “Психея” Геннадій Рябцев, на українських АЗС зараз відображаються зміни, що відбулися протягом останнього місяця: до роздробу все більше доходить пального, закупленого за нижчими оптовими цінами.

“Крім того, зберігається невисокий попит на нафтопродукти через карантин. Прискорюють темпи зниження і нелегальні АЗС, що відродилися і боротьба влади з якими в останній місяць істотно ослабла”, – зазначив Рябцев.

При цьому, з автомобільним газом ситуація стає все більш критичною і жорсткою. За словами аналітика ринку скрапленого газу Артема Куюна, зараз на ринку надлишок автогазу, бо ніхто з трейдерів не очікував введення такого жорсткого карантину і, як наслідок, зниження продажів на 30% і більше.

Читайте також  В Украине разработали троллейбус с динамической подзарядкой и автономным ходом 20 км

“Скраплений газ досить складно зберігати, а на ринку його профіцит, тому газ потрібно продати, щоб було де розмістити поставки за новими контрактами. Плюс впливає демпінг з боку нелегальних АЗС, перш за все це монопаливні (скраплений газ) і біпаливні (дизель та скраплений газ) заправки. Все це прискорило зниження цін”, – роз’яснив Куюн.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.