Український ринок можуть заполонити недорогі автомобілі Chevrolet

0
5880

Компанія «Узавтосаноат» має намір до 2022 року довести рівень локалізації обладнання та сировини до 70%. На сьогоднішній день цей показник вже перевищив 50%, повідомляє Podrobno.uz.

За I квартал 2020 року було випущено 75 635 легкових автомобілів, 943 автобуси і вантажівки ISUZU, 106 вантажних автомобілів МАN і Sinotruck і 271 вантажівка КамАЗ. Експортовано 2 880 автомобілів.

UzAuto Motors веде експорт Nexia 3 для великовузлового складання на завод “СариаркаАвтоПром” в Казахстані. З початку року на підприємстві в місті Костанай вироблено понад 11 тисяч легкових автомобілів, вартість яких в доларовому еквіваленті становить 85 мільйонів.

Читайте також  В Україні вводять платні дороги: Кабмін встановив оплату проїзду

28 березня в Костанай було відкрито виробництво нових моделей автомобілів UzAuto Motors під брендом Chevrolet. Обсяг виробництва на першому етапі складе 26 000 транспортних засобів на рік, в майбутньому планується довести його до 100 000. При цьому в поточному році 13 000 автомобілів будуть експортовані в країни ближнього зарубіжжя. Найімовірніше, що серед цих країн буде і Україна.

ДЖЕРЕЛОmmr.net.ua
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.