Volkswagen відправить 80 тисяч співробітників у примусову відпустку

0
269
Концерн Volkswagen відправить в примусову відпустку 80 тисяч робітників у зв’язку з порушенням логістичних ланцюжків з доставки комплектуючих запчастин і спадом продажів через коронавірус , повідомляє ділове видання Deutsche Wirtchafts Nachrichten.

“У зв’язку з поширенням коронавіруса Volkswagen AG має скоригувати виробничу програму”, – коментував ситуацію представник автогіганта. За його словами, причиною цього є вузькі місця в поставках і падіння продажів. Це призведе до значного простою виробництва, в тому числі, в суміжних галузях. У зв’язку з цим на заводах підприємства в Нижній Саксонії, Гессені і Саксонії до 3 квітня введуть скорочені зміни. За таким же графіком буде працювати підрозділ по виробництву вантажних автомобілів MAN, а також Audi і Porsche.

Керівництво Volkswagen прийняло рішення в зв’язку з небезпекою поширення коронавіруса зупинити роботу в штаб-квартирі у Вольфсбурзі, а також на виробництвах в Емдені, Ганновері, Оснабрюкке, Цвікау і Дрездені. Крім того, не виробляються автокомпоненти в Брауншвайге, Зальцгиттере, Касселі, Хемніці і сидіння для автомобілів.

Зупинено також виробництво в Іспанії в Памплоні, а також в Палмела в Португалії, не працює завод в Словаччині. Це ж стосується підрозділів концерну в Аргентині і Бразилії. У Мексиці планується зробити перерву з 30 березня.

У той же час Volkswagen проводить випробування для організації тимчасового виробництва респіраторів, які відсутні у багатьох німецьких клініках. У Китаї також планується придбати медичні технології, а потім зробити їх доступними для системи охорони здоров’я Німеччини.

За оцінками експертів, з такими ж труднощами можуть зіткнутися підприємства BMW, Renault і Mercedes-Benz, а також японські виробники Toyota і Nissan.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.