Українці підтримують введення жорсткого контролю для авто з ГБО

3
1704

Більшість автовласників в Україні адекватно сприймає необхідність контролю за безпекою газобалонного обладнання, проти цього можуть виступати лише напівлегальні станції техобслуговування, які встановлюють неякісне або застаріле ГБО.

Про це розповів Дмитро Гончарук, Президент Асоціації «Безпека експлуатації транспорту» (АБЕТ) в інтерв’ю виданню «Лівий берег», передає УНІАН.

«Більшість автовласників в Україні розуміє, що контроль за цією сферою необхідний. Адже раніше ми приїжджали на СТО і навіть не могли перевірити, чи є у нього право на установку ГБО, чи збігається назва компанії із зазначеною у Свідоцтві, чи якісне у нього обладнання та чи кваліфікований персонал. Громадянам України потрібен незалежний контроль якості установки ГБО. Мені складно уявити людину, яка не готова платити за свою безпеку і безпеку своїх близьких. Незадоволеними можуть бути, в основному, напівлегальні СТО, які поставили застаріле або неякісне обладнання, а тепер повинні будуть все заново переробляти за власний рахунок відповідно до Закону про захист прав споживачів. Однак більшість установників ГБО, які й раніше працювали в правовому полі, вітають такі правила реєстрації. Адже все, що їм необхідно зробити, – це придбати технічну документацію, як правильно встановлювати ГБО, щоб їхній клієнт міг швидко і без проблем пройти оцінку відповідності та отримати сертифікат». – зазначив експерт.

Читайте також  Водіям назвали 3 реальних способи економії палива

Президент Асоціації «Безпека експлуатації транспорту» підкреслив, що зараз в Україні посилено контроль за якістю і безпекою встановленого газобалонного обладнання і самої роботи з установки.

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

3 КОМЕНТАРІ

  1. Что легальном,что полулегальные СТО устанавливают одинаковое ГБО. И не факт, что на сертифицированном СТО специалисты лучше. Опять решили с народа вытянуть деньги. Когда вы уже нажретесь?

  2. Повністю згоден з першим коментарем(Сергієм)!!! а ви пишете “українці підтримують жорсткіший контроль авто з гбо…срамота..! Ви би спитали загальної суспільної думки! Поясніть,чому сума реєстрації гбо стала як мінімум вдесятеро вищою?!!

  3. Знову закидають фейкові статті хто і що підтримує… З іншого боку сидять проплачені модератори і радять всім їхати на сертифіковані служби перевірки ГБО. Коли ви вже нажеретеся ? Що змінилося? ті ж самі контори що встановлюють ГБО, так само і видають ці ж сертифікати, тільки вже по вартості 100-150 Дол. То і чому тоді проблема ? Якісь зе-козли вирішили кармани підігріти і все ?

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.