Новий податок для автомобілістів: закон на підписі у Зеленьського

0
1001

Президенту України сьогодні на підпис з Верховної Ради відправлений закон № 1210, що передбачає введення підвищеного податку при продажу автомобілів. Закон вступить в силу після того, як його підпише Президент і його надрукують в офіційних ЗМІ.

Згідно з новим законом, якщо людина протягом одного року продає третє транспортне засіб, то йому доведеться внести в казну держави 18% його вартості. Такий же податок передбачений і за продаж наступних (четвертого, п’ятого …) автомобілів протягом одного року.

Закон спрямований на людей, які приганяють «євробляхи», і на бізнесменів, які спеціалізуються на перепродажі машин. Їм стане не вигідно вести свій нелегальний бізнес. У підсумку повинні вирости продажу б / у машин через спеціалізовані компанії і автосалони, які працюють за системою трейд-ін.

Деякі експерти вже піддали критиці цей закон. Вони вважають, що він негативно позначиться на простих автомобілістів. Справа в тому, що в законі йдеться не тільки про автомобілі, але про всі транспортні засоби. Тому не виключено, що людині, якій протягом одне року потрібно продати, наприклад, автомобіль і два скутера, доведеться платити підвищений податок.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.