Новий податок для автомобілістів: закон на підписі у Зеленьського

0
1108

Президенту України сьогодні на підпис з Верховної Ради відправлений закон № 1210, що передбачає введення підвищеного податку при продажу автомобілів. Закон вступить в силу після того, як його підпише Президент і його надрукують в офіційних ЗМІ.

Згідно з новим законом, якщо людина протягом одного року продає третє транспортне засіб, то йому доведеться внести в казну держави 18% його вартості. Такий же податок передбачений і за продаж наступних (четвертого, п’ятого …) автомобілів протягом одного року.

Закон спрямований на людей, які приганяють «євробляхи», і на бізнесменів, які спеціалізуються на перепродажі машин. Їм стане не вигідно вести свій нелегальний бізнес. У підсумку повинні вирости продажу б / у машин через спеціалізовані компанії і автосалони, які працюють за системою трейд-ін.

Деякі експерти вже піддали критиці цей закон. Вони вважають, що він негативно позначиться на простих автомобілістів. Справа в тому, що в законі йдеться не тільки про автомобілі, але про всі транспортні засоби. Тому не виключено, що людині, якій протягом одне року потрібно продати, наприклад, автомобіль і два скутера, доведеться платити підвищений податок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!