Компанія Lincoln випустить головного конкурента електромобілів Tesl

0
280

Союз автогігантів збирається здивувати публіку новинкою.

Конкуренти завдали удару по Tesla. Компанія Lincoln, яка належить автогігантові Ford в союзі зі стартапом з виробництва електрокарів Rivian Automotive випустить власний електромобіль, інформує Ukr.Media.

Електрокар від Lincoln буде випущений на так званій «скейтборд-платформі», розробленій американським стартапом. Платформа включає в себе всі механічні компоненти зразок мотора, батареї, балонів, трансмісії та підвіски.

Новинка стане першим електромобілем Linkoln. На даний момент у лінійці компанії є дві гібридні моделі — Aviator і Corsair Grand Touring, які були представлені на автосалоні в Лос-Анджелесі у 2018 році.

«Робота з Rivian знаменує собою поворотний момент для Lincoln, оскільки ми рухаємося в майбутнє, яке включає в себе повністю електричні транспортні засоби!», — так прокоментував спільний проєкт президент компанії Lincoln Джо Фалотіко.
Про плани Ford щодо створення електромобіля спільно з Rivian стало відомо у квітні 2019 року. Тоді автогігант інвестував в стартап 500 мільйонів доларів.

Ще 700 мільйонів вклав Amazon — Rivian працює для них над парком електромобілів, які будуть використовуватися для доставки товарів.

Всього за рік виробник електрокарів залучив понад трьох мільярдів доларів інвестицій.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!