Tesla розповіла про серійний варіант Model Y

0
1097

Компанія Tesla до кінця першого кварталу 2020 року запустить поставки нової Model Y. Автоексперти переконані, що саме дана модель здатна стати найбільш продаваною в лінійці компанії.

Як вважають аналітики, сьогодні в США продажі кросоверів і позашляховиків абсолютно затьмарили реалізацію седанів. Як повідомляє портал « profile.ru » модель Tesla X стала занадто «радикальною» для більшості споживачів в сегменті електрокарів, в зв’язку з цим Model Y стала справжньою золотою серединою: вона має велике багажне відділення і високу посадку. При цьому нова модель буде здатна пройти близько 500 кілометрів без підзарядки.

Раніше американський бізнесмен Ілон Маск оголосив, що електромобілі Tesla в найближчому часі отримають функцію, яка дозволяє звертатися до пішоходів через динаміки. Завдяки цій опції водієві вдасться звернутися до кого-то з навколишніх без необхідності відкривати вікно. Таким чином, стане можливим попередити неуважного пішохода про наближення транспортного засобу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.