Знаменита автомобільна компанія змушена закривати заводи

0
2715

Схоже, для компанії Nissan настали важкі часи. Як повідомляє Reuters з посиланням на власні джерела, японська марка планує агресивне скорочення витрат, що призведе до звільнення понад 4300 співробітників і закриття двох заводів.

До таких заходів Nissan змушений вдатися через “несподіваний спад продажів і невдалу стратегію експансії, успадкованих від екс-глави Карлоса Гона”. Передбачається, що в результаті до 2023 року японський автовиробник заощадить не менше 480 мільярдів ієн (4,4 мільярда доларів США).

Крім цього не виключається скорочення як модельного ряду, так і асортименту комплектацій. Також будуть урізані рекламні та маркетингові бюджети. Що стосується персоналу, то більшість скорочень буде в Сполучених Штатах і Європі.

Джерела, на які посилається Reuters, повідомили, що план скорочень і заходів щодо підвищення ефективності були схвалені в Nissan ще в листопаді 2019 року.

Також джерела додали, що багато хто з нових моделей, представлених в рамках глобального розширення на таких ринках, як Індія, Південна Африка і Південно-Східна Азія, в основному під бюджетним брендом Datsun, користуються недостатнім попитом. І в Nissan вважають, що до 40 відсотків світових виробничих потужностей автовиробника не використовуються або використовуються не повністю.

Відзначимо, що в самій компанії цю інформацію коментувати відмовилися.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.