Categories: Новини

У скільки обійдеться розмитнення авто у 2020 році (Фото)

Share

Калькулятор розмитнення автомобіля 2020 онлайн дозволяє розрахувати суму митних та інших платежів при ввозі легкового автомобіля з-за кордону.

Для того, щоб визначити, скільки буде коштувати автомобіль в Україні, якщо привезти його з-за кордону, необхідно порахувати усі платежі, які потрібно сплатити згідно усіх Законів та інших законодавчих актів про розмитнення. Для цього існує калькулятор розмитнення авто 2020.

На сайті “Авто24” розроблено найбільш сучасний та точний калькулятор розмитнення авто, який враховує не лише обов’язкові державні платежі (ввізне мито, акциз, ПДВ), але й додаткові витрати, які несе покупець при реєстрації та оформленні легкового автомобіля, ввезеного з Європи, США чи інших регіонів в Україну. Таким чином, завдяки цьому калькулятору можна дізнатися реальну вартість розмитнення авто та скільки буде коштувати конкретне авто в Україні.

КАЛЬКУЛЯТОР – НАТИСНИ ТУТ.

Як користуватися калькулятором розмитнення авто 2020:
Для того, щоб порахувати вартість розмитнення автомобіля, ввезеного в Україну з-за кордону, на калькуляторі розмитнення 2020, спочатку введіть тип двигуна. Адже в залежності від нього нараховується акцизний податок. Наприклад, для електромобілів він нульовий, а для дизелів – найвищий.

Наступний крок – впишіть об’єм двигуна в кубічних сантиметрів. Зазвичай він коливається від кількох сотень до тисяч, тобто в цьому полі має бути 3-4 розряди цифр. Якщо ви знаєте об’єм двигуна в літрах, помножте його на сто, наприклад, 1,6 л – це 1600 см. кв.

У полі “вартість авто за кордоном” впишіть ціну, за якою оформляється авто у договорі купівлі-продажу. Втім, ця ціна не є остаточною – митники часто встановлюють власну митну вартість, від якої залежить ввізне мито на ПДВ. Тому якщо ви купили авто за дуже низькою ціною, є шанс, що митники будуть рахувати митні платежі від середньоринковою вартістю.

У графі “Рік випуску” введіть чотиризначний рік, який вписаний у документах та розшифровується у VIN-коді автомобіля. Варто вказувати саме рік виготовлення автомобіля, а не модельний рік, який часто не відповідає даті випуску.

Після цього натисніть кнопку “розрахувати”. Під нею ви побачити точний та розгорнутий список усіх платежів, які потрібно сплатити при розмитнені та реєстрації автомобіля, ввезеного з-за кордону. Зокрема, ці платежі розбиваються на митні (акциз, мито та ПДВ) та при реєстрації автомобіля в Сервісному центрі МВС. Для розмитнення автомобіля в 2020 році краще скористатись послугами митного брокера, вартість якого може коливатись в залежності від регіону та конкретного автомобіля.

Після сплати всіх митних платежів потрібно отримати Сертифікат відповідності в одному Центрів сертифікації. Його вартість залежить від країни-походження транспортного засобу (Європа, США), екологічних норм (потрібно чи не потрібно підтверджувати) і належності (державний чи приватний). І вже з сетифікатом та митною декларацією вирушати до Сервісного центру. Там розрахують вартість збору в Пенсійний фонд, який сплачується залежно від вартості автомобіля тільки для транспортних засобів, які отримують реєстраційні документи (номер, свідоцтво про реєстрацію) вперше. Окрім того, існує плата за отримання цих документів.

В кінці калькулятора розмитнення 2020 висвічується повна сума, у які вам обійдеться ввезений в Україні та розмитнений, поставлений на облік автомобіль. Рахуйте та вирішуйте, який автомобіль вам вигідно ввезти!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Лужна Софія

Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

Опублікував
Лужна Софія

Останні записи

Компанія Volkswagen розповіла про плани на майбутнє

Volkswagen AG і профспілки підписали стратегічну угоду під назвою «Zukunft Volkswagen», що в перекладі з…

26.12.2024

3 показники панелі приладів, яким водіям не варто довіряти

Панель приладів автомобіля служить для інформування водіїв про стан різних систем транспортного засобу. Всі власники…

26.12.2024

Що може статися з електромобілем у далекій поїздці: типові проблеми

Електромобілі впевнено входять у наше життя, але їхнє використання для далеких поїздок залишається викликом. Хоча…

26.12.2024

Автомеханік попередив про ризики запуску двигуна автомобіля з штовхача

Механіки попереджають: запуск автомобіля з штовхача може призвести до дорогого ремонту, особливо у випадку із…

26.12.2024

GM запатентувала підголовник з інтегрованими ручками для автомобілів

General Motors представила унікальну розробку - підголовник із вбудованими ручками, спрямовану на покращення комфорту та…

26.12.2024

Не тільки влітку: чому в автомобілі кондиціонер варто вмикати взимку

Багато автомобілістів вважають, що кондиціонер у машині потрібен лише для охолодження салону у спекотні літні…

26.12.2024