Власникам «євроблях» пообіцяли чергові пільги

У Кабміні пообіцяли найближчим часом розглянути два законопроекти і передати їх в парламент

1
1016

Представники Кабміну та громадської організації Автоєвросила досягли компромісу з питання розмитнення авто з іноземною реєстрацією. Про це в Facebook повідомляє прес-служба Міністрества внутрішніх справ.

Як повідомляє МВС, досягнута домовленість – результат акції під стінами Уряду. Представники Автоєвросили просили розглянути два законопроекти: №2342 про спрощення умов ввезення автомобілів на територію України і №2345 про припинення штрафів за порушення порядку ввезення авто.

Законопроектом №2342 пропонується наступне:

– тимчасово, протягом 180 календарних днів з дня набрання чинності законом не враховувати в ставках акцизного податку віковий коефіцієнт;

– призупинити дію норми, яка передбачає застосування коефіцієнтів до ставок акцизного податку для авто, які використовувалися від 5 до 8 років – коефіцієнта 40, а для авто, які використовувалися понад 8 років, – коефіцієнта 50;

– на 180 днів вимоги про екологічні норми і деяких технічних стандартів також будуть припинені (відповідність нормам ЄВРО-6, ЄВРО-5, ЄВРО-4, ЄВРО-3, ЄВРО-2 і іншим вимогам)

Законопроект №2345 пропонує тимчасово зупинити застосування штрафних санкцій за порушення при переміщенні транспортних засобів в митних режимах тимчасового ввезення та транзиту через територію України на строк 180 днів

Кабінет Міністрів пообіцяв розглянути ці законопроекти на першому ж засіданні після Нового року – 14 січня, і передати на погодження до Верховної Ради.

Якщо Парламент ухвалить обидва закони, власники автомобілів на єврономерах зможуть законним шляхом їх розмитнити і перереєструвати авто. У МВС пообіцяли, що до прийняття нових законів, поліція штрафувати не буде.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!