Оприлюднили свіжі фото будівництва першої української бетонки

0
3193

На території Полтавщини триває реалізація державного інвестиційного проєкту з розвитку автомобільної дороги Н-31 Дніпро – Решетилівка. Це перша українська бетонна дорога. Нові фото будівництва оприлюднила Служба автомобільних доріг у Полтавській області у фейсбуці.

Наразі тривають роботи зі зведення мосту через р.Ворскла, надземних пішохідних переходів в с.Попове та Свічкареве, монтажу водопропускних труб.

Нагадаємо, що траса Н-31 Дніпро – Решетилівка – перша в Україні бетонна дорога. Вона пролягає в Полтавській області, раніше мала позначення Р-52 та мала статус регіональної. Тепер їй надано назву Н-31 та статус національної. Дорога відходить від міжнародної траси М03/Е40 Київ-Полтава-Харків й сполучає столицю та Дніпро з Запоріжжям.

Дорогу роблять за новою технологією – з бетону. Її розширять до 4 смуг, загальна товщина покриття становитиме 1,5 метрів! Зокрема, нижній шар – закріплений та стабілізований ґрунт має товщину 70 см, шар цементоґрунту 30 см. Далі йдуть 18 см пісного бетону та 26 – важкого бетону. На поздовжніх та поперечних швах на глибині 13 см вкладаються армувальні елементи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!