На дорогах помітили вантажівку на базі автобуса Богдан (Фото)

0
322

На українських дорогах часто зустрічаються автобуси, перероблені кустарним способом з вантажних фургонів. А як вам зворотний варіант – вантажний фургон з автобуса Богдан А069. Фотографію цієї цікавої переробки опублікували Українські автомобілі на своїй сторінці в Фейсбук.

Виявляється, цей фургон виготовили не де-небудь, а на самому Автоскладальному заводі №1 в Луцьку (колишній Луцький автозавод), власне там, де до недавнього часу і виробляли автобуси малого класу Богдан-А069 на шасі Hyundai.

Вантажний варіант вийшов досить стильним по дизайну, причому зробленим на совість: рівні боковини, якісна фурнітура, на кормі орні двері. Однак фургон виготовили виключно для заводських потреб, тому в серійне виробництво такий варіант, на жаль, не пішов.

До речі, влітку 2016 року журналістам вдалося побувати на Автоскладальному заводі №1, де в одному з цехів поруч з ретро-автомобілями ЛуАЗ виявили і вищезгаданий фургон на базі автобуса Богдан А069.

До речі, пліч-о-пліч з ним стояв не менш цікавий експонат – бортова вантажівка (швидше за все марки Hyundai) з відкритою кабіною і передньою маскою від турецького автобуса Otoyol.

На відміну від фургона, ця машина побудована на заводі виключно для внутрішньозаводських перевезень і не може виїжджати на дороги загального користування, про що свідчить спеціальний номерний знак.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.