Bentley випустить дуже дорогу колекційну машин

0
499
Ательє Mulliner корпорації Bentley займається розробкою унікальної машини. Інсайдери не сумніваються, що це буде гранд-турер з відкритим кокпітом, зроблений за мотивами прототипу EXP 100 GT і має мотор W12.
Як зазначає агентство Autocar, Баркетта з’явиться невеликим тиражем – приблизно 120 одиниць – і буде продаватися за ціною в 1,5 млн фунтів стерлінгів (приблизно 50 млн гривень).
Зовні гранд-турер буде схожий на прототип EXP 100 GT, який показали в рамках святкування столітнього ювілею марки. Крім зовнішнього вигляду у шоу-кара запозичать ексклюзивні оздоблювальні матеріали, начебто дерева, видобутого з торф’яних боліт, і тканини, виготовленої з побічних продуктів виноробства. 

У зв’язку з вартістю і тиражем унікальний Bentley буде коштувати особняком від головного модельного ряду. Причому технічно це буде все той же Continental GT. Машина буде оснащена W12 на 6,0 літрів – на купе бітурбодвігатель розвиває 635 к.с. і 900 Нм. Разом з мотором функціонує 8-діапазонний преселективний «робот» ZF. Привід, швидше за все, буде повний. У Баркетта не повинно бути даху, з цієї причини вона може виявитися динамічніше Continental GT, який прискорюється до 100 км / год за 3,7 секунди.

Говорячи про джерело натхнення для новинки – електричному купе EXP 100 GT – то він з’явився дуже революційним для потрапляння в «серію». Але певні рішення цілком можуть застосувати на прийдешніх авто. Наприклад, віртуального асистента Bentley Personal Assistant, який може створити в салоні відчуття поїздки з відкритим верхом або, або ексклюзивну систему освітлення інтер’єру.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.