Ford запатентував технологію вологочутливісті крісла

0
134

Крісла з підігрівом і вентиляцією зараз є майже у всіх нових машинах, але корпорація Ford збирається зробити їх кращими, запатентувавши нову технологію, яка визначає вологість в кріслі і відповідним чином регулює клімат-контроль.

Насправді система не набагато складніше, ніж прості системи крісел з підігрівом і вентиляцією. Усередині сидіння знаходиться датчик вологості, що вимірює рідина. Це можливо за рахунок того, в чохлі крісла є пару проникних для рідини отворів, що дозволяють рідини просочуватися в датчик. Усередині сидіння навіть є датчик освітленості, який вказує на наявність вологи в ньому. Крісла з клімат-контролем зазвичай використовуються через 2 окремі системи.

Крісла нагріваються завдяки ряду резисторів, що нагріваються при проходженні через них електричного струму, і охолоджуються за допомогою вентилятора. 

Втім, Ford є не першим автоконцерном, який планує зробити революцію в системі обігріву та охолодження крісел. Деякий час назад компанія Tesla придумала новий метод, який дає можливість підігрівати і охолоджувати сидіння.

Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.