У Верховній Раді підвищили розмір штрафів для водіїв

1
3887

У парламенті проголосували за законопроект 1150, відповідно до якого посилили покарання за перевезення дітей без автомобільного крісла. За відсутність крісла будуть штрафувати.

За Правилами дорожнього руху заборонено перевозити в автомобілі дітей зростом нижче 145 см або які не досягли 12 років без спеціального крісла. До тепер штраф за порушення цих правил становив 51 грн, зазначають юристи.

Цей мізерний штраф і висока вартість автокрісел спонукали водіїв до нехтування цими вимогами. Патрульні навіть не бралися виписувати протоколи за це порушення.

Але відтепер Рада схвалила нові норми КУпАП за порушення правил перевезення дітей. Сума штрафу тепер складе 510 грн, якщо порушення вчинено вперше, і 850 грн, якщо порушення вчинено повторно протягом року.

Закон вступає в силу з дня, наступного за днем ​​його опублікування. Тому, у водіїв є ще кілька днів, щоб придбати автокрісла або інші спеціальні засоби.

ДЖЕРЕЛОautonews.ua
Кондитер в минулому (професія яка немає ніякого відношення до автомобілів). З 2015 року роблю вигляд, що щось розумію в машинах.

1 коментар

  1. Как не одни так другие придут к власти, ну сплошная козлота. Дайте людям все и сразу, чтобы все были довольны и не ездили как попало исходя психологической розбалансированности и не только ездили, а и вообще

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.