В Україні почнуть видавати права за новими правилами: що зміниться

0
460

З’явилася інформація про головні нововведення щодо видачі прав.

У найближчому майбутньому в Україні почнуть діяти водійські права і студентські квитки в електронному вигляді. Відповідні заяви зробив віце-перм’єр-міністр цифровий трансформації Михайло Федоров, пише Обозреватель.

На даний момент активно йде робота над вирішенням цього питання. За словами Федорова, цифрові посвідчення особи зроблять доступними для спеціальних додатках в смартфонах. Повідомляється, що воно буде приховано в особистому “Кабінеті громадянина”, який влада повинна представити вже зовсім скоро. Планується запустити своєрідний експеримент, який дасть можливість людям возити з собою цифрові права на законних підставах і за це не штрафуватимуть.

Тим більше, 30% поліцейських вже користуються планшетами. Тому вони зможуть з легкістю відсканувати людини через QR-код і подивитися його в базі. Уточнюється, що в тій місцевості, де немає планшетів, поліцейські повинні будуть зателефонувати на базу і передати дані з електронних документів з метою перевірити особу. Зокрема, маються на увазі селища.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!