В Україні збудують ще одну сучасну дорогу

0
260
Ðîñòîâñêàÿ îáëàñòü. Ñòðîèòåëüñòâî àâòîäîðîãè ôåäåðàëüíîãî çíà÷åíèÿ Ðîñòîâ-íà-Äîíó – Àçîâ

Державне агентство автомобільних доріг України підписало контракт з Консалтинговою компанією на підготовку техніко-економічного обґрунтування та вибору оптимального варіанту прокладання об’їзної дороги м. Бориспіль. Сьогодні, щоб проїхати це місто, транзитному транспорту доводиться долати кілька десятків світлофорів. Це ускладнює їх рух та безпеку у місті Бориспіль.

Про це повідомляє Твоя МАШИНА з посиланням на Укравтодор.

За результатами тендеру Консультантом визначено компанію Project Planning & Management Ltd and Kocks Consult GmbH and Integrated Construction Institute LLC.

Нова дорога буде мати 1б категорію з чотирма смугами руху і максимальною дозволеною швидкістю руху 110 км/год. Об’їзна дорога Борисполя забезпечить проїзд автомобілів без в’їзду в місто по трасі М-03, а також проїзд автомобілів з боку Києва в напрямку траси Н-08 Бориспіль – Запоріжжя – Маріуполь і траси Т-10-18. Очікується, що нова об’їзна дорога не тільки звільнить місто від транзиту, який зараз становить близько 30 тис. авто на добу, але і дозволить істотно поліпшити екологічну ситуацію, зменшить кількість аварій.

Підготовка ТЕО фінансується за кошти позики Світового банку. Відповідно до умов Контракту, ТЕО може бути готове до грудня цього року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.