Як безкоштовно ввезти в Україну авто на іноземній реєстрації

1
1778

Для того, аби ввезти в Україну транспортний засіб на іноземній реєстрації, українцю, який постійно працює за кордоном, достатньо мати відповідну відмітку в паспорті, зроблену консульською установою.

Про це пише volynnews.com.

Заступниця керівника Волинської митниці ДФС України Тетяна Кравець зазначила: «Багато наших співвітчизників, зокрема й мешканців Волині, живуть і працюють у Польщі. Серед документів, які легалізують їхнє перебування за кордоном, вони мають Карту побуту. Але для митниці важливим є паспорт. Якщо українці постійно працюють у Польщі чи іншій країні, то вони повинні стати на консульський облік, тоді вони отримають відповідну відмітку в паспорті».

Згідно з Митним кодексом України вони матимуть можливість на 60 днів протягом року ввести в Україну транспортний засіб на іноземній реєстрації.

«Оформлення здійснюється у звичайному порядку, і дуже багато людей цим користуються. Якщо українці постійно знаходяться на консульському обліку, кожен раз при перетині кордону інформація про в’їзд вноситься в базу і ці дні відраховуються», – зазначила Тетяна Кравець.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.