Водії показали найгіршу дорогу, яку впритул не бачать чиновники (Фото)

0
298

В результаті прийняття закону про дорожній фонд та децентралізації відповідальність за стан доріг цілком лягла на місцеві органи влади. Після цього перед останніми постало досить складне завдання – виправдати свою бездіяльність, але недавній приклад показав, що чиновники не особливо утруднюються з цього приводу, пише Автотема з посиланням на Знай.

Громадяни звернулися до місцевої влади з приводу жахливого стану доріг, на що отримали різку і несподівану відповідь. Перший заступник голови Подільської районної державної адміністрації Микола Дубовик заявив, що повністю розбита дорога по вул. Нижньоюрківській цілком придатна для експлуатації. На скаргу громадянина станом конкретної дороги він відповідає, що на зазначеному відрізку все в повному порядку. Більше того — в офіційній відповіді йдеться, що в цьому році ремонтні роботи на конкретній ділянці вже проводилися!

Незважаючи на це, свіжі фото свідчать про зворотне – дорога по вул. Нижньоюрківській просто жахлива. Примітно, що Микола Дубовик займається Подільським районом з 1991 року, а на посаді першого заступника голови Подільської районної державної адміністрації перебуває з 2014 року. Навряд чи він знає про справжній стан дороги на вул. Нижньоюрківській. По всій видимості, чиновник переконаний, що поточний стан доріг цілком прийнятно.

Мешканці столиці переконані, що реформа дорожньої галузі на ділі виявилася черговою схемою розподілу коштів, адже гроші для ремонту доріг, принаймні київських, так і не надійшли.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!