Кожен водій як мінімум декілька разів у день на «зебрі» задумується: ПРОЇХАТИ ПЕРШИМ ЧИ ПРОПУСТИТИ ПІШОХОДА?
В цей же час, пішохід не задумується над питанням «хто перший», оскільки на «зебрі» винен завжди водій. А це все тому, що у нас пішоходів не штрафують.
Іноді у водія здають нерви: водій поспішає, а пішоходи на «зебрі» ніби у сповільненому режимі зйомки. Тому часто водій приймає рішення встигнути проїхати «зебру» перед пішоходом.
Однак, у цій ситуації за ненадання переваги у русі пішоходам на нерегульованих пішохідних переходах водій ризикує отримати штраф у розмірі 255 грн. І це за звичайних обставин.
Якщо ж ці порушення примусили інших учасників дорожнього руху різко змінити швидкість чи вжити інших заходів для безпеки руху , водія можуть оштрафувати вже на 680 грн. або МОЖУТЬ ПОЗБАВИТИ ПРАВА КЕРУВАННЯ ТРАНСПОРТНИМИ ЗАСОБАМИ НА СТРОК ВІД ШЕСТИ МІСЯЦІВ ДО ОДНОГО РОКУ.
Тому, на пішохідному переході все ж таки доцільно надати перевагу пішоходу.
На сучасному ринку можна знайти безліч автомобілів – як нових, так і вживаних. Проте до…
Автомобільний ремонт – це той момент, коли нерви можуть здати навіть у найспокійнішого водія. Особливо,…
Новий дорожній знак, який нещодавно з’явився на автошляхах деяких країн, може викликати здивування серед водіїв.…
BMW готується до запуску нової ери у дизайні автомобілів. З переходом на платформу Neue Klasse…
Цього року на ринку з'явиться оновлений кросовер Honda CR-V, який розширить своє сімейство за рахунок…
Минулого року світовий продаж електромобілів досяг рекордних показників. За даними консалтингової компанії Rho Motion, 2024-го…
View Comments
Я наведу другой пример - и вовсе не подстава."Пешеход" стоит на тротуаре и страстно треплется по телефону. Машины едут и вдруг этот недоумок вспоминает, что ему надо на другую сторону и не оглядываясь бросается... Да, на зебру. Но машину нельзя остановить мгновенно. Но наше законодательство, полиция и "честный и справедливый" в такой ситуации не утруждают себя разбирательствами - виноват априори водитель.