Які сучасні автомобілі викрасти найлегше

0
339

Надаючи першорядне значення зручності над безпекою, автомобілебудівники значно спростили життя викрадачам. Так, електронним ключем, який використовує релейний блок (системою безключового доступу), користуватися дуже комфортно, але ось у чому проблема – більшості автокрадіїв він дозволяє вкрасти машину за лічені секунди!

Ось в чому проблема. Такий ключ можна легко обдурити навіть за допомогою дешевого електронного обладнання, купленого в Інтернеті: для системи безпеки авто воно створює “ілюзію” того, що власник з ключем знаходиться поруч і по “вимозі” машина легко може пустити зловмисників в салон.

Найчастіше викрадають сучасні авто

Зокрема, німецький автоклуб ADAC визначив, що з 237 протестованих ними авто, оснащених безключевим доступом, обману піддаються цілих 230 машин! У той же час британська споживча група Which? зазначає, що в середньому на викрадення автомобіля з такою системою йде в середньому 18 секунд.

Серед вразливих моделей – європейські бестселери, такі як Ford Fiesta, VW Golf, Nissan Qashqai і Ford Focus. А ось найбільш надійними авто є моделі Jaguar Land Rover, а саме Discovery, Range Rover і I-Pace. Брелоки цих авто оснащені надширокосмуговим зв’язком (UWB), який може дуже точно визначити відстань між фактичним ключем і машиною. Також хорошою надійністю в цьому питанні має продукція Mercedes і BMW (хоча до ідеалу не дотягують).

З повним же списком найменш захищених від злодіїв авто можна ознайомитися тут.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!