Українці різко відреагували на скасування навчання в автошколах

0
3062

В Україні заговорили про істотне спрощення отримання прав на водіння автомобілем, запропонувавши скасувати навчання в автошколі.

Це стало приводом для бурхливої ​​дискусії в суспільстві. Так, одна його частина вважає, що це крок до зменшення бюрократичних процедур, а інша – що небезпечна ініціатива, яка ще більше посилить колапс на українських дорогах.

У зв’язку з цим OBOZREVATEL вирішив дізнатися у читачів, як вони ставляться до спірної ідеї чиновників і чи вірять в її ефективність.

Згідно з підсумками проведеного опитування, 51% респондентів впевнені, що цього не можна допустити ні в якому разі, адже тоді катастрофи на дорогах не уникнути.

Ще 25% опитаних вважають, що подібні нововведення можна вводити лише в тому випадку, якщо одночасно посилити і відповідальність.

13% відзначили, що особливо не переймаються з цього приводу, оскільки більшість початківців автомобілістів нібито все одно купують собі права.

Лише 11% учасників опитування позитивно поставилися до пропозиції про скасування навчання в автошколі, адже це спростить процедуру отримання посвідчення.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Головний редактор видання UaMotors. Захоплюєтся технологіями та новими автомобілями.