В даний час в Україні працюють не менше 1,5 тисяч нелегальних заправних станцій.
Щорічно ці нелегальні АЗС продають 1,2 млн тонн палива.
Як вважають експерти, вже в наступному році обсяги нелегального палива будуть досягати 1,5 млн тонн. За словами фахівців, щороку в Україні продається 30-50 відсотків нелегального палива від усього обсягу ринку. При цьому втрати держбюджету в 2019 році можуть досягати 10 млрд гривень через тіньового виробництва. При цьому власники нелегальних заправок щороку заробляють 80 млн доларів. Як розповіла президент нафтогазової асоціації України Неля Привалова, на нелегальних заправках неодноразово фіксувалися випадки пожеж, розливу нафтопродуктів і зрідженого газу.
Часто такі заправки не мають практично ніяких дозвільних документів. Експерти просять всіх автомобілістів, активістів, а також великих учасників легального ринку повідомляти про нелегальних продажах палива в разі, якщо вони порушують законодавство України.
Аксесуари для автомобілів, хоч і додають якоїсь стильності та зручності, можуть бути справжнім головним болем,…
При низьких температурах рідина склоомивача в бачку автомобіля може замерзнути, що унеможливлює очищення лобового скла.…
Нещодавні шпигунські знімки підтверджують, що електричний BMW M3 адаптує кілька стильових елементів концепту Vision Neue…
Чи потрібно водіям обмінювати старе посвідчення водія з простими категоріями на нове, де вони розділені,…
Електричний фургон KIA PV5 Turismo, що має дебютувати у 2025 році, нещодавно потрапив на шпигунські…
Mercedes -AMG стикається з непростим завданням: зберегти баланс між інноваціями та очікуваннями своїх лояльних клієнтів.…
Leave a Comment