В даний час в Україні працюють не менше 1,5 тисяч нелегальних заправних станцій.
Щорічно ці нелегальні АЗС продають 1,2 млн тонн палива.
Як вважають експерти, вже в наступному році обсяги нелегального палива будуть досягати 1,5 млн тонн. За словами фахівців, щороку в Україні продається 30-50 відсотків нелегального палива від усього обсягу ринку. При цьому втрати держбюджету в 2019 році можуть досягати 10 млрд гривень через тіньового виробництва. При цьому власники нелегальних заправок щороку заробляють 80 млн доларів. Як розповіла президент нафтогазової асоціації України Неля Привалова, на нелегальних заправках неодноразово фіксувалися випадки пожеж, розливу нафтопродуктів і зрідженого газу.
Часто такі заправки не мають практично ніяких дозвільних документів. Експерти просять всіх автомобілістів, активістів, а також великих учасників легального ринку повідомляти про нелегальних продажах палива в разі, якщо вони порушують законодавство України.
Сучасні автомобілі дедалі частіше наповнюються передовими технологіями: турбомотори, цифрові панелі приладів, складні мультимедійні комплекси -…
Дві працівниці однієї з автозаправних станцій на Житомирщині стали фігурантками кримінального провадження через привласнення коштів…
Автомобіль-"утопленник" можна впізнати за низкою характерних ознак, які рідко ховаються від уважного покупця. Найперше, що…
Перевірка палива "на око" - звичка, яка дісталася нам ще з часів, коли контроль якості…
Hyundai офіційно підтвердила випуск спортивної версії Ioniq 6 N, яка не орієнтована на комерційний успіх…
Компанія General Motors подала патент на систему, здатну попереджати водіїв про пошкодження дорожнього покриття до…
Leave a Comment