Зупинила поліція? Особливо якщо почали складати протокол, важливо не наробити типових помилок, які потім можуть коштувати вам дорого. Ось чотири головні моменти, на які радять звернути увагу юристи.
Не соромтеся вмикати камеру чи диктофон. Закон на вашому боці, а відеозапис може стати вирішальним аргументом у суді. В багатьох ситуаціях саме відео допомагає захистити свої права.
Не ставити підпис – не означає уникнути відповідальності. Навпаки – підпис дає можливість зазначити вашу незгоду чи дописати зауваження. Використовуйте цю можливість грамотно.
Часто у стресовій ситуації водії дозволяють поліцейським підказувати, що і як писати. Це помилка. Пишіть самі, без підказок. Чітко, спокійно, по суті – і тільки те, що дійсно відбулося.
Сварки, крики, образи або погрози – найгірше, що можна зробити під час спілкування з поліцією. Все це може бути використано проти вас. Тримайте емоції під контролем.
Кожен водій рано чи пізно може опинитися в ситуації, коли його зупиняє поліція. У таких…
Американський Інститут дорожньої безпеки (IIHS) провів масштабне дослідження, яке показало, які п'ятирічні автомобілі є найнебезпечнішими…
З 1 липня в Україні змінюється порядок проведення технічного огляду автомобілів - тепер усі перевірки…
Аналіз, проведений компанією iSeeCars, виявив цікаву закономірність: машини, пофарбовані в яскраві та незвичайні кольори, зберігають…
Volkswagen готує мінівен із хитрими дверима для суперництва із Zeekr. Британський Autocar з'ясував, що автовиробник…
У Верховній Раді готуються серйозні зміни, що можуть торкнутися всіх водіїв поважного віку. Йдеться про…
Leave a Comment