Штрафи в Україні за порушення ПДР: юрист розповів, як уникнути покарання

0
319

Будь-який штраф, який виписала поліція  за порушення правил дорожнього руху – можна оскаржити

Те ж стосується і так званих штрафних «листів щастя».

Про це розповів Автоюрист Вадим Володарський. За його словами, причина криється в сучасному українському процесуальному законодавстві , зокрема – в рішеннях Конституційного суду України.

«У нас зараз немає ні протоколів, ні інших документів, де водій може висловити свою думку про те, що він не згоден з порушенням. І є рішення КСУ від 26 травня 2015 року, яким чітко вказано, що складання постанови безпосередньо на дорозі, коли водій не має часу для підготовки до захисту, для звернення за правовою допомогою і т.д. – це порушення його прав », – пояснив Володарський.

Він запевнив, що на цій підставі подібні штрафи , виписані на дорозі, можна оскаржити в судовому порядку.

«Якщо ж це« листи щастя », то у нас зараз прописано, що без встановлення безпосереднього порушника накладати штраф на власника … є рішення КСУ, ще від 22 грудня 2010 року, яким норма, що існувала на той момент з цього приводу, визнана неконституційною» , – розповів юрист.

Володарський уточнив, що тоді ж Конституційним судом було висловлено думку , що для залучення до будь-якої відповідальності, в тому числі адміністративної, вчинення конкретного протиправного діяння необхідно прив’язати до конкретної особи.

«Не до власника, а до безпосереднього порушника», – підсумував Автоюрист.

Купуючи б / у автомобіль в Німеччині, покупець переважно орієнтується на те, що ціна такого авто на порядок нижче, ніж в Україні, а технічний стан – вище. Адже машина їздила по якісним європейським дорогам і вчасно проходила все техобслуговування . У зв’язку з цим розмитнення в Україні авто з Німеччини досить часте явище як підтриманих автомобілів, так і зовсім нових.

Зараз читають  У Нацполіції розповіли, як працюють камери автофіксації у воєнний час

Якщо вас лякають, що  розмитнення в Україні авто з Німеччини коштуватиме нечувані суми і ви в підсумку переплатите, не варто заздалегідь відмітати цей варіант. Необхідно все ретельно розрахувати і дізнатися процедуру оформлення, щоб розмитнення в Україні авто з Німеччини не мала підводних каменів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.