Як знизити витрату палива на авто: головні правила

0
248

По мірі того, як зростають цінники українських АЗС, навіть автовласники, які раніше не морочитися питаннями економії, все частіше поглядають на цифри витрат

Не грійте мотор під час стоянки автомобіля. На сучасних автомобілях ви можете навіть в сильний мороз почати рух відразу після того, як заведете двигун. Не витискайте з мотора максимум – тим самим ви зменшите забруднення навколишнього середовища і апетит вашого автомобіля.

Прогнозуйте дорожню ситуацію. Якщо наближаючись до червоного сигналу світлофора, ви не знижуєте швидкість і тиснете на гальма на повному ходу безпосередньо перед світлофором, а при ввімкненні зеленого сигналу зриваєтесь з місця, то на заправці вас можна побачити частіше, аніж водіїв, що завбачливо вибирають швидкість, відповідну дорожньої ситуації.

Вимикайте мотор навіть під час коротких зупинок. Заглушивши мотор, наприклад, перед залізничними коліями в очікуванні проїзду поїзда, ви заощаджуєте. У деяких містах додаткова секція світлофора інформує водіїв про тривалості червоного сигналу. Острах зносити стартер через часті запуски двигуна необгрунтований: мотори сучасних автомобілів розраховані на кілька десятків тисяч запусків.

Зараз читають  Українці скуповують вживані авто в ЄС через «нульове розмитнення»: на кордонах довжелезні черги

Уникайте водіння на високих обертах. Чим нижче оберти двигуна, тим нижче витрата пального. Як тільки ви завели мотор, чимскоріш перемикайтесь на більш високу передачу, поки не досягнете потрібної швидкості. Їзда на найвищій передачі знижує не тільки рівень шуму і викид шкідливих речовин, але і витрати на заправку.

Позбавтесь непотрібного вантажу. Якщо ви їздите з непотрібним багажем, ви втрачаєте гроші. Залежно від автомобіля, 100 кг додаткового вантажу “коштують” близько 0,7 л пального на 100 км. А така річ як заповнений багажник на даху автомобіля може збільшити витрати пального на 20%.

Не використовуйте кондиціонер без особливої ​​потреби. Робота кондиціонера в автомобілі верхнього середнього класу підвищує споживання палива до двох літрів на 100 км. Всі лікарі попереджають про небезпеку застудитися, якщо різниця температур повітря всередині автомобіля та зовні перевищує 6 градусів. Водіння з відкритим вікном трохи знижує температуру всередині автомобіля, однак при цьому споживання палива вище, ніж з кондиціонером та закритими вікнами, не кажучи вже про протяг і шум.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net
ПОШИРИТИ

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Будь ласка, введіть свій коментар!
Будь ласка, введіть своє ім'я тут

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.