В Україні водії з порушеннями зору можуть спокійно керувати автомобілем, якщо медична комісія не заперечує проти цього. Вони можуть користуватися окулярами або контактними лінзами, а поліція навіть не перевіряє, чи носять вони їх під час поїздки.
Але в інших країнах правила куди суворіші. Наприклад, в Іспанії, якщо у водія поганий зір, це зазначається у його водійському посвідченні. Якщо поліція затримує такого водія без окулярів, штраф може сягати 200 євро (близько 9 200 гривень). І навіть якщо у водія є окуляри, він може отримати проблеми, якщо в автомобілі не буде запасної пари.
А от у Польщі ситуація ще серйозніша. Водій із поганим зором, який сяде за кермо без окулярів, ризикує отримати штраф у 1 500 злотих (близько 16 200 гривень). Це підкреслює, наскільки відповідально сусідні країни ставляться до безпеки на дорогах і як важливо водіям звертати увагу на свої зорові можливості.
Експерт підкреслює, що проведення нульового технічного обслуговування відіграє важливу роль у довговічності та надійності автомобіля.…
Європейський підрозділ Toyota анонсував запуск нового підприємства, яке займатиметься системною переробкою вживаних автомобілів. Основна мета…
Придбання автомобіля з великою кількістю попередніх власників може нести певні ризики. Часті перепродажі транспортного засобу…
Стан шин має безпосередній вплив на безпеку водія та пасажирів, але багато хто не звертає…
Баварський автовиробник продовжує зміцнювати свої позиції у преміальному сегменті електрокарів. У 2024 році BMW реалізувала…
Volvo розширює лінійку своїх кросоверів і готується вивести на ринок нову модель Volvo EX30 2025…
Leave a Comment