В Україні водії з порушеннями зору можуть спокійно керувати автомобілем, якщо медична комісія не заперечує проти цього. Вони можуть користуватися окулярами або контактними лінзами, а поліція навіть не перевіряє, чи носять вони їх під час поїздки.
Але в інших країнах правила куди суворіші. Наприклад, в Іспанії, якщо у водія поганий зір, це зазначається у його водійському посвідченні. Якщо поліція затримує такого водія без окулярів, штраф може сягати 200 євро (близько 9 200 гривень). І навіть якщо у водія є окуляри, він може отримати проблеми, якщо в автомобілі не буде запасної пари.
А от у Польщі ситуація ще серйозніша. Водій із поганим зором, який сяде за кермо без окулярів, ризикує отримати штраф у 1 500 злотих (близько 16 200 гривень). Це підкреслює, наскільки відповідально сусідні країни ставляться до безпеки на дорогах і як важливо водіям звертати увагу на свої зорові можливості.
Сучасні двигуни мають електронні системи управління, які регулюють подачу палива та запалення для оптимальної роботи…
Одним із найважливіших факторів, що впливають на ефективність роботи шини, є правильне балансування. Невідбалансована шина…
Далека поїздка трасою в холодну пору року вимагає від водія особливої підготовки. Перед нею особливо…
Зимою і влітку водити машину – це дві великі різниці, і це не тільки через…
Як пише видання Car News China, новою моделлю Xiaomi стане кросовер, націлений на конкуренцію з…
Зі збільшенням популярності електромобілів багато їх власників почали задумуватись, як оптимізувати витрати на зарядку. Експерти…
Leave a Comment