В Україні водії з порушеннями зору можуть спокійно керувати автомобілем, якщо медична комісія не заперечує проти цього. Вони можуть користуватися окулярами або контактними лінзами, а поліція навіть не перевіряє, чи носять вони їх під час поїздки.
Але в інших країнах правила куди суворіші. Наприклад, в Іспанії, якщо у водія поганий зір, це зазначається у його водійському посвідченні. Якщо поліція затримує такого водія без окулярів, штраф може сягати 200 євро (близько 9 200 гривень). І навіть якщо у водія є окуляри, він може отримати проблеми, якщо в автомобілі не буде запасної пари.
А от у Польщі ситуація ще серйозніша. Водій із поганим зором, який сяде за кермо без окулярів, ризикує отримати штраф у 1 500 злотих (близько 16 200 гривень). Це підкреслює, наскільки відповідально сусідні країни ставляться до безпеки на дорогах і як важливо водіям звертати увагу на свої зорові можливості.
Прес-служба японського автогіганта Nissan повідомила, що з конвеєра зійшов перший серійний екземпляр нової версії кросовера…
На аукціон Bring a Trailer виставили рідкісний колекційний автомобіль Ford Thunderbird 2002. Що ще відомо Зазначається,…
Останні роки автомобільні компанії активно впроваджували сенсорні екрани, додаючи сучасний вигляд і мінімалізм в салони…
Запуск двигуна в сильний мороз — це справжній стрес для його компонентів. Висока в'язкість моторного…
У світовій автомобільній галузі останнім часом стають все популярнішими всілякі рейтинги брендів, у яких незалежні…
Взимку автовласники часто запитують, як довго їм слід прогрівати двигун перед тим, як вирушити в…
Leave a Comment