Що очікувати від нових законодавчих ініціатив для автовласників в Україні

Час читання: < 1 хв.
0
Що очікувати від нових законодавчих ініціатив для автовласників в Україні

Уряд України прийняв законопроєкт № 8172, який має на меті підтримку розвитку екологічно чистого громадського транспорту та зміцнення інфраструктури зарядних станцій у країні. Основні положення законопроєкту включають:

Заборону на дизельні та бензинові автобуси: Починаючи з 2036 року, дозволено лише електричні автобуси, включаючи ті, що працюють на водневі паливні елементи, або транспортні засоби, що працюють на газі, для міських автобусних маршрутів.

Перехід до екологічних альтернатив: Прогнозується, що до 2030 року 25% громадського транспорту у великих містах складатимуть електричні або газові автобуси, а до 2033 року цей показник подвоїться.

Розвиток зарядної інфраструктури: Закон пропонує спрощені вимоги до земельних ділянок для електрозарядних станцій та звільнення від плати за потужність для підключених до мережі “Укренерго” до 2024 року. Це сприяє швидкому розгортанню зарядних станцій по всій країні.

Підтримка житлових районів: Закон також дозволяє встановлювати зарядні станції біля багатоквартирних будинків за наявності достатньої потужності, що сприяє зростанню доступності зарядної інфраструктури та підвищує стимули для мешканців використовувати електромобілі.

Екологічні переваги: Прийняття закону сприяє зменшенню вуглецевого сліду країни, поліпшенню якості повітря та сприяє більш здоровому середовищу для місцевого населення.

Цей крок відображає відданість України розвитку екологічно чистих технологій у громадському транспорті, а також її зобов’язання в рамках міжнародних зусиль з боротьби зі зміною клімату.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.