Власники Tesla Cybertruck зіткнулися із тривалим очікуванням запчастин

Час читання: < 1 хв.
0

Tesla Cybertruck викликала значний інтерес в автомобільній індустрії завдяки своїй надзвичайно міцній конструкції з нержавіючої сталі, яка здатна витримувати постріли та удари кувалдою. Однак, як показав один із випадків, власники можуть стикатися зі складнощами у разі необхідності заміни кузовних панелей після аварії.

Користувач соцмереж під ніком Cobra1 поділився своєю досвідом, де зазначив, що чекав на отримання Tesla Cybertruck п’ять років і встиг володіти ним лише чотири години. Потім сталася аварія, яка, за його словами, не була викликана його діями. Він стверджує, що автомобіль неочікувано прискорився і не реагував на гальма чи кермо, в результаті чого він врізався в інше авто і будинок сусіда. Зараз він змушений чекати на запчастини для ремонту.

Tesla повідомила, що досліджує цей випадок, і сподівається, що компанія візьме на себе відповідальність і вирішить проблему, щоб уникнути подібних інцидентів у майбутньому.

Цей випадок підкреслює важливість покращення процесів обслуговування клієнтів для Tesla Cybertruck, особливо у частині забезпечення швидкої підтримки і запчастин. Власники авто очікують на поліпшення в цій сфері від компанії.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!