У США розпочато розслідування щодо електромобілів Tesla Model 3 та Model Y

Час читання: < 1 хв.
0
У США розпочато розслідування щодо електромобілів Tesla Model 3 та Model Y
У США розпочато розслідування щодо електромобілів Tesla Model 3 та Model Y

Американська Національна адміністрація безпеки дорожнього руху (NHTSA) оголосила в середу про запит документації у виробника електромобілів Tesla в рамках розслідування щодо скарг на відмову рульового управління в автомобілях Model 3 і Model Y. Це розслідування, яке було переведено в посилений режим у лютому, охоплює близько 334 000 автомобілів 2023 модельного року.

NHTSA у листі у вівторок зажадала від Tesla надати документацію щодо компонентів кермового управління до 24 липня. Запит включає процеси Tesla з виявлення проблем і розробки рішень для потенційних дефектів. Агентство також хоче дізнатися, чи проводила компанія будь-які зміни в компонентах кермового управління, чи планує вносити їх у найближчі чотири місяці.

Як повідомляє Reuters, із посиланням на документи Tesla та інтерв’ю з клієнтами та колишніми співробітниками, з 2016 року десятки тисяч власників зіткнулися з передчасними несправностями компонентів підвіски або кермового управління. Документи Tesla показують, що автовиробник намагався покласти провину за часті відмови компонентів підвіски та кермового керування на водіїв, незважаючи на те, що давно знає про дефекти.

У липні 2023 року NHTSA розпочала попередню оцінку ризиків після отримання 115 повідомлень про відмову кермового керування в 280 000 автомобілях Tesla Model 3 та Y, і до лютого ідентифікувала загалом 2 388 скарг. Звіти містять скарги на заклинювання, блокування або нерухомість керма, а також збільшення необхідного зусилля для його повороту. Інші повідомлення стосуються «клацаючого» або «заїдаючого» кермового керування та пов’язаних з кермовим керуванням повідомлень про помилки або попередження. NHTSA зазначила, що знає про більш ніж 50 автомобілів, які були евакуйовані внаслідок цих проблем.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!