В кого можуть забрати водійське посвідчення через неявку до ТЦК

Час читання: < 1 хв.
0

Однією з мір покарання за порушення мобілізаційного закону є позбавлення чоловіка водійського посвідчення. Це може призвести до того, що в багатьох компаніях істотно скоротяться кадри або ж Міноборони розширить список підприємств, які можуть бронювати працівників.

Про це запевнила Новини.LIVE юристка Надія Шуляк.

Покарання за непоновлення даних

“Цим законом прямо передбачено можливість позбавлення водійських прав. Я не впевнена, що всі чоловіки із сервісу таксі, наприклад, є багатодітними батьками чи студентами, хто має право на відстрочку. Тому я думаю, що буде істотне скорочення кадрів, пов’язаних з наданням транспортних послуг”, — сказала юристка.

Вона додала, що, можливо, коли буде колапс із водіями і це спричинить економічні проблеми для країни, тоді в Міноборони переглянуть список підприємств, яким дозволять забронювати працівників чоловічої статі.

“Я думаю, що українська влада, як осудні та грамотні спеціалісти, будуть реагувати на і виклики. Сподіваюся, що вони розуміють, що буде відбуватися, і готові оперативно реагувати й відповідати на додаткові питання, які будуть пов’язані з реалізацією цього закону”, — підсумувала юристка.

 

 

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!