Ціни на бензин в Україні можуть сягнути 80 гривень за літр

Час читання: < 1 хв.
0
Ціни на бензин в Україні можуть сягнути 80 гривень за літр

Пропозиція українського уряду істотно підвищити акциз на паливо в ціні на бензин і дизельне паливо, як припустив засновник компанії “Прайм” Дмитро Льовушкін в інтерв’ю виданню “Суспільне”. “У студії” він зазначив, що під впливом нової ставки акцизу вартість палива на АЗС може досягати 75-80 гривень за літр.

Ініціатива була частиною зусиль уряду відповідно до рекомендацій Європейського Союзу щодо гармонізації європейського та українського законодавства, особливо у сфері внутрішніх податків та зборів. За словами Льовушкіна, необхідність поповнення державного бюджету, незважаючи на можливість відстрочки таких заходів, спонукала до швидкого прийняття рішення.

Він також прогнозує, що коли ЄС директива буде повністю реалізована, ціни на пальне в Україні вирівняються з європейськими стандартами, досягаючи приблизно 1.6 – 1.8 долара за літр.

Окрім того, Дмитро Льовушкін зауважив, що вартість автогазу також зазнає зростання у липні поточного року на чотири гривні за літр, а подальше збільшення на одну гривню кожні пів року також є можливим.

Кабінет міністрів вніс до Верховної Ради законопроект №11256, що передбачає зміни до Податкового кодексу з метою адаптації до європейського законодавства, включно з акцизами на пальне: 359 євро за 1000 літрів для бензину, 330 євро за газойл (дизельне пальне) та 277 євро за скраплений газ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!