Tesla Cybertruck «втратив» кузовні панелі внаслідок ДТП

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla Cybertruck «втратив» кузовні панелі внаслідок ДТП

На американському сайті власників Tesla Cybertruck обговорюють фотографії, зроблені після аварії одного з пікапів. На них видно, що від удару панелі дверей просто відокремилися від машини. У самій ДТП, судячи з усього, обійшлося без постраждалих.

Водієві одного з Cybertruck не пощастило: він з’їхав у кювет і пошкодив праву частину кузова. У підсумку, замість отримання вм’ятин обидві двері та крило відклеїлися від каркаса. Усі внутрішні механізми дверей виявилися виставленими напоказ.

Такий незвичайний характер пошкоджень найлогічніше пов’язати з нетипово великою товщиною кузовних панелей Tesla Cybertruck. Замість 0,7-1,0 міліметрів у більшості машин тут 3 міліметри. Тому залізо не деформувалося, а відокремилося за точками з’єднання.

Крім того, у пікапа розбилося лобове та праве заднє скло, спрацювали подушки безпеки, а заднє праве крило частково вирвало назовні. Є пошкодження із лівої сторони, але не такі критичні. Незважаючи на це, судячи з коментарів, люди в салоні серйозно не постраждали. Цікаво, чи вважає страхова компанія відновлення машини рентабельним. Якщо ні, чекати на новий Cybertruck власнику доведеться дуже довго.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!