Tesla піднімає ціни на Model 3 Performance, незважаючи на затримки постачання

Час читання: < 1 хв.
0
Tesla піднімає ціни на Model 3 Performance, незважаючи на затримки постачання

Tesla представила оновлену Model 3 Performance 23 квітня, викликавши велику цікавість. Електромобіль отримав більше потужності, кращу ефективність та підвищений комфорт. Це єдина з Model 3 , що підпадає під федеральний податковий кредит у розмірі 7500 доларів (300 тис. гривень), що робило її дешевше за версію Long Range AWD .

Постачання мали розпочатися цього місяця, але затримані через відсутність схвалення EPA . Автомобілі вже знаходяться в дилерських центрах, але не можуть бути передані покупцям.

Незважаючи на відсутність постачання, Tesla підвищила ціну на 1000 доларів (40 тис. гривень), до 54 990 доларів (2,2 млн гривень). Це близько до порога податкового кредиту 55 000 доларів, тому будь-які платні опції можуть зробити машину невідповідною для урядових пільг. Додавання будь-якого кольору, крім базового Stealth Grey , позбавить можливості отримати податковий кредит.

Щоб пом’якшити ситуацію, Tesla зробила чорно-білий інтер’єр безкоштовним. Однак цей інтер’єр тепер дорожчий для інших версій Model 3 – замість 1500 доларів (55 тис. гривень) він коштує 2000 доларів (60 тис. гривень, згідно з актуальним курсом).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!