Mercedes-Benz зупинив розроблення нової платформи для великих електромобілів

0
90

Компанія Mercedes-Benz передумала розробляти нову архітектуру великих електромобілів, відому під назвою MB.EA Large. На ній, зокрема, мали бути побудовані нові покоління сімейств EQE та EQS. Як пише Autocar з посиланням на джерела, скасування пов’язане зі слабкими продажами вже існуючих моделей.

Замість створення принципово нової платформи компанія займеться модернізацією наявної. Шасі EVA2 переведуть на 800-вольтову архітектуру, а також доповнять удосконаленими батареями та економічнішими електромоторами.

Економічний ефект від цього рішення оцінюється у суму від 4 до 6 мільярдів євро. Куди будуть направлені зекономлені кошти, невідомо, але повідомляється, що Mercedes-Benz планує все ж таки завершити проєктування ще однієї нової платформи. Вона називається MB.EA Medium і призначена для компактніших електромобілів – свого роду аналогів нинішнього C-класу.

Ба більше, Mercedes-Benz планує створити окрему платформу для компактного сімейства – в першу чергу електричного CLA, але його створять на базі MB>EA Medium. Нарешті, власна архітектура має з’явитися і в AMG.

Скасування інвестицій у розроблення обумовлене більш глобальними змінами, що відбулися у стратегії розвитку Mercedes-Benz. Раніше фірма розраховувала повністю перейти на електротягу до 2030 року, але зараз мета компанії полягає лише у доведенні частки електромобілів та гібридів у продажах до 50% до того ж моменту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!