У Німеччині екоактивісти штурмували завод Tesla, щоб зупинити розширення підприємства

0
18

Активісти протестували проти розширення заводу Tesla під Берліном, деякі з них проривалися через паркани і вступали в сутички з поліцією, що призвело до поранень з обох сторін і кількох арештів.

В Німеччині група ліворадикальних активістів влаштувала протест проти розширення автомобільного заводу Tesla, що неподалік Берліна. Про це пише німецьке видання Bild.

Деталі 

Під час протесту деякі демонстранти прорвалися через колії заводської залізниці і перелізли через паркани, що призвело до сутичок з поліцією. Один активіст отримав поранення, постраждали також троє поліцейських.

Зазначається, що правоохоронці охороняли залізничні колії, лінії електро- та водопостачання, а також трансформаторну підстанцію поблизу автозаводу.

Тим часом активісти виклали відео, як вони гуртом біжать по полю у бік заводу. Самі демонстранти кажуть, що поліція “дезорінтована”.

Як пояснили у виданні, демонстранти змогли прорватися, оскільки територія заводу занадто велика для того, щоб убезпечити всі можливі місця. За попередньою інформацією поліції затримала кількох учасників акції.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

ПОШИРИТИ
Людина яка фанатіє від спортивних автомобілів і полюбляє грати у авмобільні ігри.